APIE MUS

DEIGAS GmbH

Esame Lietuvos ir Vokietijos įmonė sunkvežimių remonto paslaugų veiklą vykdanti Vokietijoje.

2019 metais įžengę į Vokietijos rinką su savimi atsinešėme savo patirtį, motyvaciją bei tikslus. Pradėjome nuo vieno serviso, tačiau greitai sulaukėme didelio klientų pripažinimo bei noro bendradarbiauti. Šiuo metu tinklą sudaro jau penki padaliniai ir toliau augame. Manome, kad privalome neatsilikti nuo naujausių technologijų bei inovacijų. Todėl skiriame daug pastangų ne tik plėtrai, bet ir žinių bei įgūdžių gilinimui ir naujinimui. Darbų kokybės gerinimui.

Mūsų specializacija: sunkvežimių, priekabų, puspriekabių ir autovežių aptarnavimas, remonto darbai.  Deigas GmbH yra patyrusi įmonė, kuri labai atsakingai žiūri į kiekvieno kliento poreikius, užtikriname aukščiausią darbų kokybę, platų paslaugų spektrą bei geriausias kainas. Siūlome ne tik remonto, bet ir programavimo, sunkiojo transporto nuvilkimo, tech. apžiūros, tachografo patikrų paslaugas. Bendradarbiaujame su Semmler, Schmitz Cargobull, Krone, TIP trailer, Lohr, Kässbohrer, bei atliekame jų garantinius darbus ir techninius aptarnavimus. Puikiai suprantame, kad tik gerų darbų rekomendacijomis galime auginti klientų ratą. Kiekvienas įmonės darbuotojas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, kruopščiai ir atsakingai žiūrintis į atliekamą darbą.

Deigas GmbH sulaukė didelio srauto klientų, kurių aptarnauti viename servise tapo fiziškai neįmanoma, tad šiuo metu turime 5 padalinius galime aptarnauti visų gamintojų sunkvežimius, autovežius ir priekabas.

Mūsų tikslas – parodyti aukštą paslaugų lygi ir rūpestį kiekvienam klientui, partneriui ar įmonei.

Įmonės įkūrėjai, Gytis Gaspariūnas ir Deividas Vojevudskas norėdami išbandyti save bei savo inžinerinius įgūdžius nusprendė prisijungti prie “Deigas Racing” rally raid komandos, kurioje Gytis yra vienas iš ekipažo narių. 2023 Spalio viduryje komanda išbandė naująjį “Tatra Yamal” sunkvežimį Maroko ralyje, o 2024 metais ruošiasi dar didesniam iššūkiui – Dakaro raliui.

KLIENTŲ ZONA

Informacija

Norėdami registruotis remontui ir apie savo atvykimą pranešti iš anksto, siūlome užpildyti visus registracijos langelius. Apie jūsų atvykimą mūsų skyrius bus informuotas. Užpildžius pagalbos kelyje langelius, mūsų konsultantas susisieks su jumis!

Pagalba kelyje

    REMONTO REGISTRACIJA